Як вибрати повербанк: поради експертів магазину AVIC

Щоб купити зовнішній акумулятор Power Bank, багато не потрібно – чим більше його місткість, тим краще. Але це не зовсім так! Є інші параметри, якими також не варто нехтувати. Звісно, якщо ваша ціль – замовити найкращий повербанк. Фахівці магазину AVIC діляться порадами щодо придбання переносної зарядки, відповідної вашим потребам на https://avic.ua/universalnyie-mobilnyie-batarei.

Як розрахувати потрібний обсяг портативного акумулятора?

Місткість повербанку зазвичай вказується в міліампер-годинах — мА · год. Від цього параметра залежатиме розмір пристрою та те, скільки разів ви зможете зарядити смартфон чи інший гаджет. Важливо розуміти, що реальний об’єм акумулятора завжди буде менше заявленого, особливо у непреміальних моделей. Це просто закони фізики: частина енергії витрачатиметься на інші цілі (на перетворення напруги тощо). Наприклад, при заявлені місткості 10000 мАг реальний обсяг Power Bank дорівнює 7000-8000 мАг.

Для смартфона найкраща модель – на 10000 мАг. Такий акумулятор буде компактним та легким і його вистачить на одну-дві підзарядки в залежності від моделі смартфона. Плюс таких моделей: вони вміщаються в кишеню або гаманець, недорогі, і для звичайного використання у міських умовах їх цілком достатньо. Всім критеріям відповідає Power Bank IRONN Magnetic Wireless, вага якого усього 235 грамів, є порти для зарядки пристроїв Wireless, USB C і USB A та захист від перегріву.

Якщо потрібна зовнішня батарея для заряджання планшетів і ноутбуків, знадобиться повербанк понад 20 000 мАг.

  • Порада! Візьміть місткість батареї вашого гаджета мАг та прирівняйте до ресурсу павербанка. Так ви зможете зрозуміти, скільки циклів заряджання у вас в запасі допоки сам Power Bank не розрядиться.

Кращі виробники повербанків

Довіряти можна пристроям великих виробників: Samsung, Xiaomi, Honor, Huawei. Усі вони виробляють повербанки та дорожать своєю репутацією. Особливо такі акумулятори хороші, якщо у вас вже є смартфон цього виробника. Але можна вибирати і серед виробників, що спеціалізуються на аксесуарах: Baseus, Hoco, HIPER, INTERSTEP, TopOn. Або ж купити повербанк українського бренду IRONN.

Які роз’єми повинні бути в пауербанку?

В сучасних моделях переносних зарядок можна зустріти USB Type-C, USB Type-A, Micro-USB.

Micro-USB і USB Type-С потрібні, щоб заряджати сам повербанк. Найважливіше, що потрібно перевірити перед покупкою того чи іншого акумулятора, – чи збігається тип гнізда з типом гнізда на вашому смартфоні. Так, це можна потім виправити, якщо роз’єми несумісні за допомогою адаптера, але навіщо ускладнювати собі життя?

Сила струму Power Bank

Параметр визначає швидкість зарядки повербанка. Сила струму вказана виробником на упаковці або в технічних характеристиках на сайті. Силу струму смартфона треба дивитися в інструкції: там вказується цифра і літера «А», наприклад 3А. Відповідно, сила струму зовнішнього акумулятора має перевищувати ту, на яку розрахований смартфон. Якщо вона менша, то зарядка йтиме повільно, якщо більше – зростає ризик перегріву пристроїв з вбудованою системою захисту.

Потужність і швидкість зарядки паувербанка

Для моделей з  USB-C необхідна потужність щонайменше 15 Вт. Для USB Power Delivery вона має бути ще вищою – мінімум 18 Вт. Для повербанків з роз’ємами USB-A або Micro-USB повинна становити щонайменше 8 Вт. Якщо потужність виявиться меншою, швидкість заряджання буде гранично низькою.

Додаткові можливості Powerbank: чи потрібні вони?

  • Захист від вологи та пилу. Потрібен, якщо ви плануєте використовувати повербанк в екстремальних умовах.
  • Індикатори. Відображають рівень заряду, що залишився.
  • Сонячна панель. Зазвичай площі поверхні повербанка недостатньо, щоб він зарядився від сонячних променів.
  • Ліхтарик. Корисно для похідних умов.
  • Матеріал корпуса. Пластик легше і дешевше, алюміній міцний, проте його поверхня може дряпатися.

Як бачите, критеріїв, як вибрати повербанк, більш ніж вдосталь. Не ігноруйте жодним, та зможете придбати найкращу переносну зарядку для своїх цілей. Хорошим варіантом на AVIC.UA є модель Power Bank IRONN Magnetic Wireless усього за 999 грн! Місткість батареї – 10000 мАг, а магнітна зарядка позбавляє потреби у використанні дротів.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *