real_a00d6712-f41b-4e56-87ce-38a2197ca6a4

Як вибрати чохол для iPhone 13 Pro Max?

Кожен покупець айфона, насамперед думає про те, який чохол придбати для свого смартфона, порівнюючи дизайн, принт і думаючи про безпеку гаджета.

Чохол на смартфон, це не дрібниця, це насамперед надійний захист смартфона, а також стильний аксесуар, який є функціональним помічником господаря. Ви можете придбати чохол на iPhone 13 Pro Max як для себе, так і в подарунок знайомим, це хороший варіант.

Як вибрати чохол для iPhone 13 Pro Max?

У магазинах вам запропонують величезний вибір чохлів на iPhone 13 Pro Max, які поділені на різні категорії. Вони можуть відрізнятися за матеріалом, з якого їх виробили, наявністю окремих елементів у своєму дизайні, функціональністю. Вам можуть запропонувати:

  • Силіконові чохли;
  • Чохли на телефон із пластику;
  • Чохли зі шкіри;
  • Металеві чохли;
  • Чохли з тканини, хутра;
  • Термо поліуретанові чохли.

Якщо ви вирішили, що вам потрібен захист вашого айфона від падіння, пошкоджень, то вам підійде будь-який чохол. У магазинах величезний вибір різних чохлів, починаючи від нейтральних, стриманих, прозорих чохлів, стильних за своїми характеристиками, до дизайнерських чохлів, різної колірної гами, із камінням чи стразами, унікальною фактурою.

Типи чохлів для iPhone:

  • Чохли для iPhone 13 Pro Max бампери, які одягаються на задню та бічні частини смартфона. Досить легко одягається та знімається. Компактний за формою, мінімальна вага. Практична та зручна модель чохла для щоденного користування;
  • Чохол проти удару для кращого захисту смартфона. Його виготовляють із міцніших матеріалів, таких як алюміній, карбон. Призначення – максимальний захист гаджета. Якщо ви зібралися в подорож, відрядження, займаєтеся спортом або ваша робота пов’язана з різними складними умовами, цей чохол для вас;
  • Чохол акумулятор. Цей дизайн чохла передбачає наявність інтегрованої акумуляторної батареї, яка дозволить продовжити автономність роботи айфона. Ідеально підходить для походів, мандрівок.

Чохол з фліпом, підійде тим, кому потрібно швидко зреагувати на дзвінок. Верхня кришка чохла захистить сенсор від удару, пошкодження. Чохол відкривається як книга, такі чохли мають різний дизайн, у тому числі з кишеньками для купюр, пластикових карток, візиток. Матеріалом із якого виготовляють такий чохол зазвичай є шкіра. Модель такого чохла підійде для ділового стилю.

Чохол водонепроникний ідеально підійде для любителів підводної зйомки. Його виготовляють із пластику або безбарвної гуми. Якщо ви запланували почати знімати під водою, під час купання в басейні, то цей чохол для вас.

Як продовжити термін експлуатації чохла на айфон?

Рекомендують з цією метою кілька послідовних дій, а саме, проводити очищення чохла за допомогою спеціальної м’якої тканини, мила з м’якою дією, теплої води.

Необхідно протерти поверхні чохла (зовні, а потім усередині чохла) м’якою тканиною без ворсу, це допоможе очистити чохол від пилу та бруду. При необхідності ви можете користуватися м’яким миючим засобом, після чого протерти все сухою чистою ганчіркою.

Якщо у вас чохол зі шкіри, його рекомендують регулярно протирати вологою серветкою, намагайтеся брати гаджет чистими руками, уникайте жиру. Не потрібно чохол розтягувати, купуйте чохол за розміром смартфона. Можна натерти шкіряний чохол безбарвним кремом для взуття.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *