remont_stiralnykh_mashin_v_buche

Ремонт пральних машин в Бучі

Коли виникає проблема з пральною машиною, першим що ми робимо, коли оговтаємось від шоку – шукаємо майстра з ремонту пральної машини в нашому регіоні. Якщо ви з Бучі, то ця стаття буде для вас цікавою, адже в ній ми розповімо про те, як знайти приватного майстра або компанію, яка надає послугу: ремонт пральних машин Буча та акцентуємо вашу увагу на тому, на які моменти звернути увагу, щоб отримати якісну послугу з ремонту пральної машини.

Відразу зазначимо, що для написання цієї статті ми звернулися до однієї з найавторитетніших компаній, що надає профільні послуги в межах Бучанського району – до фахівців компанії «Ірпінь Сервіс». Компанія на ринку ремонту та обслуговування пральних машин працює вже понад 10 років і, судячи з відгуків у мережі, вони надають якісні та професійні послуги, в чому ми впевнились особисто, поспілкувавшись з майстрами та керівництвом компанії.

Репутація

Головне для компанії – збереження репутації, на що, за словами співробітників, компанія приділяє не аби які зусилля. Досягається це контролем якості наданих послуг і своєчасним розв’язанням проблемних питань. Тож, якщо навіть працівником компанії була допущена помилка при ремонті, компанія бере на себе відповідальність і проводить обслуговування пральної машини за власний кошт.

Такий підхід повністю себе виправдовує, адже врешті решт невдоволених чи ображених клієнтів немає. На нашу думку, цим фактором особливо пишається керівництво компанії. Також правильно побудоване спілкування з клієнтом після надання послуг, в такому разі менеджер компанії проводить вибірковий контроль якості для підтвердження того, що клієнт залишився задоволеним не тільки якістю ремонту, але й відсутністю скарг на майстра з приводу спілкування тощо.

Безплатна діагностика

Мабуть, сам ремонт пральної машини є не настільки складним, як встановлення причини, через що пральна машина відмовляється працювати. Майстри компанії розповідають, що не всі початкові висновки діагностики збігаються з ремонтом вже на місці.

Тому обробкою вхідних дзвінків займається старший майстер, який проводить початкову безкоштовну діагностику телефоном, щоб максимально звузити перелік можливих проблем з пральною машиною. Після такої діагностики майстру залишається на місці підтвердити факт поломки та провести ремонт. Такий підхід (дзвінки приймає не менеджер, а майстер) дозволяє максимально ефективно проводити ремонт пральної машини в Бучі за один виклик.

Наявність всіх необхідних запчастин

Чекати, коли приїде потрібна запчастина у переважній кількості випадів не треба, адже на складі компанії завжди є все необхідне для проведення оперативного ремонту пральних машин будь-яких брендів. Саме це відрізняє компанію від приватних майстрів, які після визначення поломки замовляють потрібну запчастину і вже у наступний візит виконують її заміну.

Звісно, що не завжди виходить робити саме так, тому, в рідкісних випадках, коли майстри з ремонту пральних машин стикаються з поломкою пральної машини застарілої моделі або нетипової для нашого регіону (привезена в США, наприклад) в такому випадку дійсно треба буде чекати на запчастини.

Якісні запчастини

Компанія закуповує запчастини для ремонту пральних машин тільки у перевірених постачальників і виробництва брендів з високою якістю продукції. На жаль оригінальних запчастин до пральних машин не існує, бо виробники постачають такі запчастини тільки до офіційних сервісних центрів для проведення гарантійних ремонтів. У всіх інших випадках можна сподіватися тільки на оригінальні бв запчастини з донорських пральних машин.

У такому разі майстри компанії повідомляють клієнту про те, що оригінальної нової запчастини не існує і буде встановлюватись або високоякісна репліка або оригінальна бв запчастина. Для клієнта це несе тільки інформаційний характер, адже компанія надає письмову гарантію на всі послуги, тож у разі повторного виклику через гарантійний випадок, майстер компанії проведе безкоштовне усунення несправності.

Наявність письмової гарантії

Дуже важливим аспектом діяльності компанії є надання письмових гарантій після ремонту пральної машини. Таким чином в період дії гарантії ви захищені від можливих помилок майстра та повторного виходу з ладу пральної машини по тій же причині. При цьому можете бути впевненими в тому, що у разі виникнення подібної ситуації, ремонт вашої пральної машини буде в пріоритеті для компанії.

Але треба зазначити, що подібні випадки не є частими. Здебільшого, якщо пральна машина далеко не нова, виходить з ладу вже щось інше, до чого майстре компанії не має жодного відношення.

Ремонт пральних машин майже будь-якого бренду

Майстри з ремонту пральних машин компанії «Ірпінь Сервіс» чудово знають всі болячки брендів і навіть моделей пральних машин, розуміються на всіх тонкощах та нюансах ремонту пральних машин автомат в Бучі наступних виробників: AEG (Аег), Ardo (Ардо), Ariston (Аристон), Asko (Аско), Atlant (Атлант), Beko (Беко), Bosch (Бош), Brandt (Брандт), Candy (Канді), Daewoo (Деу), Electrolux (Електролюкс), Elenberg (Еленберг), Freggia (Фреджа), Gorenje (Горіння), Hansa (Ханса), Indesit (Індезит), Kaiser (Кайзер), LG (Елджі), Miele (Мілі), Philco (Філко), Samsung (Самсунг), Siemens (Сіменс), Vestel (Вестел), Whirlpool (Вірпул), Zanussi (Зануссі), Zerowatt (Зероватт).

Наявність власної майстерні та необхідного обладнання

Дуже важливим є те, що в компанії є власна майстерня, оснащена всім необхідним обладнанням та інструментами. Завдяки цьому ремонт пральних машин відбувається якісно і дуже швидко, а ймовірність завдати шкоди пральній машині зводиться до мінімуму.

Саме з цих причин іноді майстру необхідно забрати пральну машину в майстерню, адже везти все обладнання до вас у квартиру не є можливим.

Власний майстер електронник

Питання з ремонтом плат керування вирішуються також на базі майстерні, де знаходиться власний майстер електронник, у якого є все необхідне обладнання та запасні радіодеталі для ремонту. Також, завдяки наявності стендів для перевірки плат керування різних моделей та брендів, можливо ще на етапі ремонту плати керування в майстерні перевірити, чи усунена несправність. Це значно пришвидшує ремонт.

У всьому написаному вище ви можете переконатись на власному досвіді. Зламалася пральна машина у Бучі? Звертайтесь у компанію «Ірпінь Сервіс» і вони зроблять все можливе, щоб надати ремонт у короткий термін, максимально якісно, відповідально та з гарантією. У будь-якому випадку, дзвінок вас ні до чого не зобов’яже, а ви, своєю чергою, отримаєте безкоштовну консультацію, а звертатися до нас або вибрати іншу компанію — вибір за вами.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *