01

Чому варто користуватися ліцензійною Windows 10?

У комп’ютерних користувачів нерідко виникає питання: придбати ліцензійну ОС Windows 10 чи завантажити її безкоштовно? Може, є сенс заощадити та отримати потрібне ПЗ без зайвих фінансових витрат? Але між платною та безкоштовною версією існують відмінності. Саме вони є вагомим аргументом на користь придбання ліцензованої пропозиції.

Наприклад, в Америці та Європі ніхто й не думає про те, щоб отримати софт безкоштовно. Адже інакше доведеться порушити закон про авторське право. Але не лише моральні аспекти спонукають до покупки it-services.com.ua.

Відмінності між платною та безкоштовною версією

Ліцензійна Windows 10 купується у дистриб’ютора або виробника. Піратська версія ідентична ліцензійній, але відмінність полягає у способі активації. Раніше для активації безкоштовного софту використовувалися спеціальні ключі. Microsoft намагався боротися з ними, відстежувати та блокувати. Але ці дії не дуже допомогли запобігти розповсюдженню піратських пропозицій.

Є ще один спосіб безкоштовно отримати Windows 10 – скористатися спеціальним складанням операційної системи. Це перероблений варіант, в якому є не всі режими роботи, можливості системи обмежені. Автори таких рішень самі доповнюють їх потрібним, як вважають, функціоналом.

Аналізуючи безкоштовний софт, можна дійти невтішного висновку, що він не зрівняється з якості роботи з продуманим ліцензійним продуктом. При використанні піратської копії неминуче доводиться стикатися з неврахованими моментами, які регулярно проявляються «багами», нестабільною роботою системи.

Окрім цього, як згадувалося вище, використання неліцензійної версії Windows 10 – це пряме порушення закону. Якщо виникне ситуація, яка вимагатиме обов’язкової перевірки комп’ютера, його власник негайно отримає звинувачення у використанні піратського софту.

Чому варто придбати ліцензований софт: його основні переваги

Купівля ліцензованої Windows 10 має безліч переваг. Серед них необхідно виділити основні:

  • стабільну роботу;
  • надійний захист даних;
  • наявність безкоштовної користувальницької підтримки;
  • доступність безкоштовних оновлень;
  • відсутність проблем із законом.

Враховуючи перераховані вище переваги, напрошується логічний висновок: краще придбати Windows 10 і спокійно користуватися всіма можливостями ліцензійної версії.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *